2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Gniezno
Dodane 28 marca 2024

Kierownik robót/ Inżynier budowy

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe, W siedzibie firmyKadra kierownicza

Firma usługowa z branży ogrodniczej z wieloletnim doświadczeniem zatrudni osobę na stanowisku Kierownika robót.

Zakres obowiązków:

·         Koordynowanie pracy podległych pracowników – sił własnych i podwykonawców, nadzorowanie jakości wykonanych robót

·         Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy, Inspektorem Nadzoru, Inwestorem

·         Stała weryfikacja postępu prac budowlanych

·         Usprawnianie zadań wykonywanych w ramach projektu

·         Kontrolowanie jakości wykonywanych robót i ich zgodność z projektem wykonawczym,

·         Udział w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej i odbiorowej, uczestnictwo w odbiorach częściowych i końcowym

·         Raportowanie z przebiegu inwestycji

·         Tworzenie harmonogramu działań oraz rozdzielanie ich pomiędzy pracowników

Wymagania:

·         Wykształcenia wyższego na kierunku: Budownictwo lub pokrewnych (lub w trakcie studiów)

·         Bardzo dobra znajomość obsługi Word, Excel, AutoCad

·         Umiejętność czytania rysunku technicznego

·         Znajomość zagadnień branżowych, przepisów budowlanych, organizacji budowy

·         Doświadczenie w procesie ofertowania / kosztorysowania

·         Prawo jazdy kat. B z doświadczeniem w kierowaniu samochodem osobowym

·         Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

·         Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na budowie jako Inżynier Budowy w branży konstrukcyjno – budowlanej lub drogowej

·         Umiejętność pracy pod presją czasu

·         Komunikatywność, umiejętność prowadzenia rozmów i spotkań, zarówno z klientami, jak i z wykonawcami robót

·         Samodzielność i zaangażowanie

Oferujemy:

·         Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub samozatrudnienie

·         Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

·         Niezbędne narzędzia potrzebne do pracy

·         Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania w swoje obowiązki

·         Pracę przy realizacji ciekawych projektów

·         Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 892839970