2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Przyszowice
Dodane 07 maja 2024

Kierownik robót elektrycznych

Wynagrodzenie

6 100 - 8 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przyszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma projektowo wykonawcza branży elektroenergetycznej zatrudni Kierownika robót elektrycznych.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy brygad budowlanych i koordynacja zadań.

  • Opracowanie i zarządzanie dokumentacją projektową oraz wykonawczą;

  • Zgłaszanie nadzorów branżowych, zajęć dróg oraz utrzymywanie stałej komunikacji z gestorami sieci, właścicielami nieruchomości i innymi stronami;

  • Zgłaszanie i organizacja prac na sieci energetycznej;

  • Zarządzanie gospodarką materiałową;

  • Przygotowywanie raportów z realizowanych inwestycji;

  • Udział w organizowaniu i nadzorowaniu prac;

  • Monitorowanie pojazdów i sprzętu.

Wymagania:

  • Znajomość branży elektroenergetycznej;

  • Znajomość programu AutoCAD oraz pakietu MS Office;

  • Zaangażowanie, samodzielność i odpowiedzialność w działaniu, dobra organizacja pracy, realizacja zadań w terminie;

  • Gotowość i chęć rozwijania swoich kompetencji i umiejętności

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielnego znajdowania rozwiązań problemów technicznych w oparciu o dostępne źródła;

  • Umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej;

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Uprawnienia budowalne branży elektroenergetycznej do kierowania robotami budowlanymi (mile widziane).

Oferujemy:

  • Organizowanie i finansowanie szkoleń niezbędnych do pozyskania uprawnień do pełnionych funkcji;

  • Umowa o pracę na pełny etat;

  • Stałe godziny pracy w systemie poniedziałek- piątek;

  • Możliwość rozwoju przy ciekawych i rozwojowych zadaniach projektowych;

  • Wsparcie teoretyczne i praktyczne doświadczonego kierownika robót;

  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie- do uzgodnienia w zależności od doświadczenia i umiejętności.

  • Możliwość uzyskania uprawnień budowlanych branży elektroenergetycznej.

 CV prosimy przesyłać za pośrednictwem OLX.

Lokalizacja

Przyszowice,

Śląskie

Śląskie, Przyszowice
ID: 885840815