2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Targówek
Dodane 05 kwietnia 2024

Kierownik robót elektrycznych

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Prężnie rozwijająca się firma Elektrik E&C w branży instalacji elektrycznych, poszukuje kandydata na stanowisko Kierownik prac elektrycznych. Nasza firma zapewnia kompleksowe usługi dla klientów obejmujące zakres od utrzymania ruchu zakładów przemysłowych, projektowanie nowych instalacji elektrycznych niskiego napięcia oraz układów automatyki, montaże, uruchomienie na obiekcie. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, pracę w przyjaznej atmosferze i możliwość rozwoju zawodowego. Proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie i premie uznaniowe za dobrze wykonane projekty.

Opis stanowiska:

·   planowanie, organizacja i nadzór nad realizacją prac zgodnie z umową i projektem technicznym, przepisami BHP i ppoż.

· kontrola jakości wykonanych prac elektrycznych,

· odpowiedzialność za procedury odbioru prac,

·   stały nadzór i kontrola nad pracownikami,

·   współpraca i udział w naradach z Zarządem firmy, generalnym wykonawcą i inwestorem,

·   zarządzanie zamówieniami i odbiorem materiałów,

·   analiza dokumentacji technicznych, sporządzanie niezbędnej dokumentacji inwestycji,

·   identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych, technicznych i organizacyjnych,

Wymagania:

·       Doświadczenie w branży elektrycznej na podobnym stanowisku,

·       Wykształcenie techniczne (elektryk, automatyk),

·       Świadectwo kwalifikacyjne w zakresie urządzeń elektrycznych 1kV,

·       Komunikatywność,

·       Umiejętność zarządzania zespołem,

·       Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i planowania zadań,

·       Prawo jazdy kategorii B,

·       Gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 760154288