2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecin
  6. Budowa / remonty - Centrum
Dodane 20 maja 2024

Kierownik robót elektrycznych

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Praca związana z inwestycją budowy Tematycznego Parku Rozrywki Hossoland w Brojcach niedaleko Gryfic (województwo zachodniopomorskie) największego na Pomorzu Zachodnim parku rozrywki.

Chcesz brać udział w tworzeniu naszego projektu? Skontaktuj się z nami i wyślij nam swoje CV.

Twój zakres obowiązków:

  • pełnienie funkcji Kierownika robót w zakresie robót elektrycznych w ramach realizowanego projektu budowlanego,

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy oraz normy jakości we współpracy z Kierownikiem Projektu i Kierownikiem Budowy,

  • analiza i optymalizacja projektów budowlanych i wykonawczych,

  • przygotowywanie ofert, analiza cenowa, negocjacje z podwykonawcami,

  • opracowywanie kosztorysów branżowych w zakresie robót elektrycznych,

  • rozliczanie robót z podwykonawcami.

Nasze wymagania:

  • posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i energetycznych,

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika robót elektrycznych – min 2 lata,

  • doświadczenie w kosztorysowaniu robót branżowych.

Ofertujemy:

  • pracę w firmie nastawionej na dynamiczny rozwój,

  • pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole,

  • prywatną opiekę medyczną.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 919510779