2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Psie Pole
Dodane Dzisiaj o 13:47

Kierownik Robót Elektrycznych

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służboweKadra kierownicza

Zakres obowiązków: • Codzienna kontrola jakości i terminowości wykonywanych na budowie prac, • Koordynacja prac podwykonawców, • Koordynacja projektowa i nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji, • Opracowywanie technologii wykonania robót na danym odcinku prac, • Wyszukiwanie dostawców i podwykonawców na dany zakres robót, • Przygotowanie zestawień rozliczeń i analiz, • Nadzór nad tworzeniem dokumentacji budowy. Wymagania: • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym, • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji Kierownika Robót lub Kierownika Budowy w swojej specjalności, • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie instalacji elektrycznych bez ograniczeń, • Dobra znajomość pakietu MS Office, • Znajomość programów AutoCad, • Samodzielność i dobra organizacja pracy, • Umiejętności komunikacyjne, • Mobilność- Prawo jazdy kat. B, Oferujemy: • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B, • Atrakcyjny system premiowania oddający zaangażowanie i osiągane wyniki, • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach, • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna Lux Med, karta MultiSport,) • Wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy oraz zakwaterowanie, • Odpowiedzialne stanowisko zapewniające rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 918710031