2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podlaskie
  5. Budowa / remonty - Białystok
  6. Budowa / remonty - Antoniuk
Łukasz
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierownik Robót Drogowych z doświadczeniem i uprawnieniami

Lokalizacja

Białystok, Antoniuk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

NOVA Budownictwo Plus Sp z o.o. świadczy usługi z zakresu robót drogowych, transportu kruszyw i wyburzeń.

Aktualnie poszukujemy do współpracy:

Kierownika Robót Drogowych z doświadczeniem i uprawnieniami

Stanowisko obejmuje odpowiedzialność za:

  • zarządzanie płynnością  i wynikiem finansowym procesu Inwestycyjnego

  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów dot. Inwestycji i pracowników

  • zarządzanie efektywnością pracy pracowników

Najważniejsze zadania :

  • kierowanie i bezpośredni nadzór nad robotami drogowymi,  zgodnie z wymaganiami kontraktowymi, dokumentacją techniczną, wymaganiami kosztorysowymi oraz harmonogramami

  • opracowanie  logistyki prac, tworzenie harmonogramów rzeczowo finansowych

  • logistyka budów- zapewnianie na bieżąco materiałów i zasobów sprzętowych do realizacji zadań

  • logistyka sprzętowa i monitorowanie czasu pracy i efektywności sprzętu

  • koordynacja prac podwykonawców oraz rozliczanie ich

  • bieżąca kontrola kosztów, raportowanie poniesionych kosztów oraz ich analiza,

  • bieżąca analiza i planowanie zapotrzebowania na materiały,

  • współpraca z zespołem budowy, podwykonawcami i innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego

  • nadzór nad przestrzeganiem Regulaminu Pracy, przepisów BHP, P.POŻ. i ochrony środowiska

  • uczestnictwo w naradach koordynacyjnych na budowach – wprowadzanie dat do kalendarza firmy,

  • prowadzenie działań zgodnie z Prawem Budowlanym: zgłoszenia rozpoczęcia i zakończenia robót budowlanych, dziennik budowy, pozwolenia, itp.

  • analiza kosztów budów,

Nasze wymagania:

  • wykształcenie  i doświadczenie: poszukujemy kandydata posiadającego odpowiednie wykształcenie związane z branżą budowlaną oraz udokumentowane doświadczenie w zakresie kierowania i nadzorowania prac drogowych.

  • uprawnienia: kandydat powinien posiadać wymagane uprawnienia do pełnienia funkcji Kierownika Robót Drogowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami.

  • umiejętności techniczne: doskonała znajomość zagadnień związanych z drogownictwem, zdolność do czytania i interpretacji dokumentacji technicznej, kosztorysów oraz planów inwestycyjnych.

  • zarządzanie projektami: umiejętność skutecznego planowania, organizowania i koordynowania prac na placu budowy, dbanie o terminowość realizacji projektów oraz nadzór nad jakością wykonywanych robót.

  • prawo jazdy kat. B

  • komunikatywność i umiejętności interpersonalne: umiejętność efektywnej komunikacji z zespołem, współpracownikami oraz klientami.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • narzędzia pracy: samochód służbowy, zapewniamy niezbędny sprzęt i narzędzia do wykonywania obowiązków służbowych.

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w interesujących projektach drogowych.

  • dofinansowane ubezpieczenie grupowe.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Antoniuk
ID: 875195785