2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Świętokrzyskie
  5. Budowa / remonty - Kielce
Dodane 23 maja 2024

Kierownik Robót Drogowych/Utrzymaniowych

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Jesteśmy spółką zajmującą się całorocznym, kompleksowym utrzymaniem dróg krajowych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik Robót Drogowych/Utrzymaniowych - Całoroczne Kompleksowe Utrzymanie Dróg Krajowych

Miejsce pracy: Województwo Świętokrzyskie

Twoje zadania:

  • Koordynacja i nadzór nad wszystkim robotami związanymi z bieżącym utrzymaniem pasa drogowego dróg krajowych wynikającym ze zobowiązań kontraktowych w zakresie: utrzymania bezpiecznego stanu nawierzchni, systemu i urządzeń odwodnienia, bezpieczeństwa ruchu drogowego i oznakowania drogi, zapewnienia czystości pasa drogowego, pielęgnacji terenów zielonych, bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót bitumicznych;

  • Koordynacja i podział robót na powierzonym odcinku;

  • Koordynacja prac związanych z utrzymaniem zimowym; Koordynacja pracy podległych zespołów nad utrzymaniem dróg krajowych i infrastruktury drogowej na odpowiednim poziomie jakości oraz w odpowiednim standardzie technicznym;

  • Zapewnienie prawidłowej eksploatacji pojazdów, sprzętu i wyposażenia;

  • Zapewnienie prawidłowej realizacji procedur bezpieczeństwa podczas wykonywania prac na obszarze dróg krajowych oraz zabezpieczenia zdarzeń drogowych;

  • Przygotowywanie harmonogramów, zadań utrzymaniowych, raportów, prowadzenie dokumentacji technicznej;

  • Ścisła współpraca ze służbami Zamawiającego.

  • Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne: pełne uprawnienia budowlane, specjalność drogowa, uprawnienia mostowe będą dodatkowym atutem;

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika robót przy nadzorowaniu robót bitumicznych;

  • Umiejętności organizacyjne i decyzyjne w zakresie rozwiązywania problemów i kierowania zespołem, odpowiedzialność, zaangażowanie, motywacja, zdolności komunikacyjne;

  • Obsługa komputera (pakiet MS Office);

  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B.

    Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wymiar pracy: pełny etat

  • Samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy

Prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz OLX.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 920374429