2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Piotrków Trybunalski
Dodane 12 czerwca 2024

Kierownik robót drogowych

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Przedsiębiorstwo Budowy dróg i mostów ERBEDIM Sp. z o.o. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, poszukuje obecnie pracowników na stanowisko :

KIEROWNIK ROBÓT DROGOWYCH (teren województwa łódzkiego)

ZAKRES ZADAŃ:

  • Kierowanie robotami budowlanymi w specjalności drogowej,

  • Planowanie i koordynowanie robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacji technicznej oraz przepisów BHP,

  • Znajomość dokumentacji budowy w zakresie umów, dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych,

  • Prowadzenie przedmiarów, obmiarów, wycen i rozliczeń inwestycji,

  • Weryfikacja dokumentacji techniczno – kosztorysowej i zastosowanych rozwiązań,

  • Nadzór nad podwykonawcami, uczestnictwo w odbiorze robót od podwykonawców,

  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,

  • Zarządzanie personelem budowy,

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - inżynierskie,

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego,

  • Umiejętność analizowania dokumentacji projektowej i prowadzenia robót na jej podstawie,

  • Znajomość programów: MS Office, AutoCad,

  • Umiejętność tworzenia harmonogramów prac drogowych,

  • Dyspozycyjność (prawo jazdy kat. B),

  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz bardzo dobrej organizacji pracy,

  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań,

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność.

OFERUJEMY:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • podwyższenie kwalifikacji zawodowych,

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • terminowe wynagrodzenie,

  • płatne nadgodziny,

  • dodatkowe narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy),

  • ubezpieczenie grupowe,

  • pracę w doświadczonym i zgranym zespole.

Warunki pracy i wynagrodzenia będą ustalane indywidualnie.

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 896370033