2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Piła
Dodane 11 czerwca 2024

Kierownik Robót Drogowych

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma „LEO” Sławomir Bułaj, to firma wykonująca w większości usługi budowlane specjalizująca się w budowie sieci i instalacji sanitarnych, sieci ciepłowniczych oraz robót ziemnych. W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • kierowanie i nadzór nad prowadzonymi robotami brukarskimi i ziemnymi

  • tworzenie obmiarów wykonanych prac

  • prowadzenie dokumentacji budowy

  • nadzór nad podległymi pracownikami na budowie, w tym planowanie i rozliczanie ich czasu pracy

  • bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót, ocena szans i ryzyk związanych z budową

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,

  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika robót drogowych

  • znajomość specyfiki i technologii prac

  • umiejętność kierowania zespołem pracowników

  • umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji

  • mobilność i dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość pakietu MS Office, CAD

  • mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie branży drogowej.

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 919861191