2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecin
  6. Budowa / remonty - Bukowe
Dodane 31 maja 2024

Kierownik Robót Drogowych

Lokalizacja

Szczecin, Bukowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Usługi Transportowo Budowlane Bernard Baranowski

Miejsce pracy : Szczecin

Opis stanowiska:

  • pełnienie obowiązków kierownika robót

  • prowadzenie dokumentacji budowy

  • kierowanie procesem budowlanym

  • nadzór, prowadzenie oraz organizacja robót pracowników własnych oraz podwykonawców.

  • przestrzeganie zgodności prowadzonych robót z prawem budowlanym, dokumentacją techniczną, zasadami wiedzy i sztuki budowlanej

  • nadzór nad przestrzeganiem terminów realizacji zgodnie z umową i harmonogramem

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - kierunek budownictwo

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej w nieograniczonym zakresie

  • znajomość procesu prowadzenia prac budowlanych

  • umiejętność czytania rysunku technicznego i analizowania dokumentacji technicznej

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie, samodzielność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office, Autocad

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • niezbędne narzędzia pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Preferowane jest wysłanie CV

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Bukowe
ID: 918956917