2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Zarządzanie projektami
  5. Zarządzanie projektami - Łódzkie
  6. Zarządzanie projektami - Łódź
  7. Zarządzanie projektami - Bałuty
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierownik Robót/Budowy - branża telekomunikacyjna Łódź

Wynagrodzenie

6 100 - 9 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Piomartel Sp. z o.o. firma specjalizująca się w projektowaniu i budowie infrastruktury światłowodowej dla kluczowych polskich operatorów telekomunikacyjnych poszukuje pracownika na stanowisko: Kierownik Robót/Budowy do oddziału w Łodzi. Obszar działalności na danym stanowisku obejmuje prace projektowo-budowlane na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym, procedurami firmowymi oraz wymogami kontraktu,

  • nadzorowanie opracowań: harmonogramu realizacji i finansowego, planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia na budowie, planu zarządzania środowiskowego i planu organizacji robót,

  • tworzenie planów dotyczących kosztów i produkcji oraz aneksów i ewentualnych korekt sprzedaży,

  • weryfikacji danych harmonogramu finansowego,

  • koordynowanie prowadzonych robót; odbiór prac i prowadzenie rozliczeń podwykonawców w oparciu o zawarte z nimi umowy,

  • prowadzenie dziennika budowy oraz dokumentacji technicznej, powykonawczej i jakościowej budowy,

  • współpraca z pozostałymi działami;

  • pozyskiwanie podwykonawców

Czego oczekujemy:

  • uprawnienia budowlane w specjalności telekomunikacja mile widziane;

  • biegła znajomość pakietu MS Office;

  • czynne prawo jazdy kat. B;

  • umiejętność zarządzania ludźmi,

  • czytanie dokumentacji projektowej,

  • dobra organizacja czasu pracy;

  • doświadczenie w branży budowlanej;

  • dokładność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • znajomość środowiska CAD

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B

  • interesującą, pełną wyzwań pracę wymagającą dużej samodzielności;

  • przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole;

  • różnorodność wykonywanych działań;

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.)

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 644371280