2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Poznań
  6. Budowa / remonty - Chartowo
Dodane 22 maja 2024

Kierownik robót budowlanych - Inżynier budowy

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeKadra kierowniczaRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja inwestycji w oparciu o dokumentację techniczną, planowanie i adaptacja harmonogramu.

  • Kontrola i organizowanie procesu budowy w zakresie jakości i terminowości robót konstrukcyjnych.

  • Analiza dokumentacji technicznej, kontrola zgodności dokumentacji ze stanem na budowie i poprawności założeń.

  • Prowadzenie obmiarów do rozliczeń z podwykonawcami, przedmiarów do ofertowania.

  • Organizacja pracy sił własnych i podwykonawców.

  • Dbanie o wizerunek firmy i pozytywne relacje z inwestorem.

  • Wyceny materiałów, nadzór nad logistyką rozładunków.

    oferujemy

    • Atrakcyjna praca na terenie miasta Poznan.

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

    • Nastawienie na długą współpracę.

    • Wsparcie przełożonych i przyjazną atmosferę pracy.

    • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności.

    • Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 828484321