2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Opolskie
  6. Manager restauracji - Kędzierzyn-Koźle
  7. Manager restauracji - Blachownia
Dodane 12 kwietnia 2024

Kierownik restauracji

Lokalizacja

Kędzierzyn-Koźle, Blachownia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W swojej pracy połączysz otwartość z doświadczeniem, aby goście w naszej restauracji hotelowej czuli się zaopiekowani i cieszyli się z pobytu u nas! Będziesz współpracować z działem kuchni, aby móc doradzić gościom w wyborze potraw.

Zakres obowiązków

- bieżąca obsługa kelnerska w restauracji hotelowej,

- dbanie o sprawne funkcjonowanie restauracji oraz tworzenie zespołu kelnerskiego,

- współpraca z działem kuchni, Szefem Kuchni

Wymagania

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

- kultura osobista,

- gotowość do pracy zmianowej także w weekendy i święta

- znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację.

Oferujemy

- przyjazną atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku, w pełnym entuzjazmu zespole,

- udział w tworzeniu projektów hotelowych przy współpracy zespołu hotelowego,

- elastyczne warunki zatrudnienia (umowę o pracę/ umowa zlecenie),

- stabilne zatrudnienie,

- posiłki pracownicze, udział w wydarzeniach integracyjnych.

CV proszę przesyłać na adres mailowy.

Opolskie

Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Blachownia
ID: 911388750