2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubuskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gorzów Wielkopolski
Dodane 17 kwietnia 2024

Kierownik rejonu

Wynagrodzenie

5 090 - 5 678 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Firma Sekret Pro z Gorzowa Wlkp. poszukuje kierownika rejonu.

Zakres obowiązków :

  • organizacja pracy na obiektach;
  • utrzymywanie bieżących kontaktów z Administratorami nadzorowanych obiektów;
  • kontrolowanie jakości pracy na obiektach oraz podległych pracowników;
  • nadzór nad zamówieniami środków czystości i sprzętu;
  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji związanej z świadczeniem usług oraz zarządzaniem obsługiwanych obiektów;
  • czynny udział w procesie rekrutacji;
  • uruchamianie obsługi nowych obiektów;
  • dbanie o prawidłową realizację zleconych zadań.
  • współpraca z działem kadr i księgowości w zakresie wykonywanych zadań

 Oferujemy:

-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę

 -wsparcie na etapie wdrożenia do pracy

 -szkolenia wstępne

-możliwość zdobycia cennego doświadczenia

-samochód służbowy, telefon oraz laptop

 Wymagania:

  • znajomość obsługi komputera;
  • prawo jazdy kat.B
  • elastyczność, skrupulatność i odpowiedzialność w kontaktach z kontrahentami oraz podległym zespołem osób;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.
  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Kontakt telefoniczny: Adam Leśkiewicz tel. 51*******19 w godz.: 8:00- 15:00 Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Powyższe ogłoszenie ma charakter informacyjny. Każde zgłoszenie będzie rozpatrywane indywidualnie.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 661735239