2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Wrocław
  7. Zarządzanie sprzedażą - Stare Miasto
iCredit
Dodane 12 czerwca 2024

Kierownik Regionalny - Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyKadra kierownicza

​​iCredit Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z sektora usług pożyczkowych z obsługą w domu klienta. Spółka należy do grupy Management Financial Group i działa na terenie 5 krajów Europejskich dysponując siecią ponad 270 biur oraz 6000 pracowników. Sukces zawdzięczamy budowaniu długotrwałych relacji z klientami i pracownikami, opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

 Jeśli widzisz swoją przyszłość w branży finansowej–  aplikuj na stanowisko:

 Kierownika Regionalnego we Wrocławiu

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub inną,  dogodną formę zatrudnienia,

  • Korzystny system wynagradzania,

  • Jasne, oparte o cele, premie miesięczne oraz kwartalne.

  • Elastyczny czas oraz zasady pracy umożliwiające samodzielne  planowanie zadań oraz podejmowanie decyzji.

  • Wewnętrzne szkolenia wprowadzające i podnoszące kompetencje.

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop).

  • Realną możliwość awansu w międzynarodowej firmie.

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet sportowy

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Możliwość awansu w międzynarodowej firmie

 Twoje zadania:

  • Kompleksowe zarządzanie wszystkimi działaniami Biura Regionalnego

  • Zarządzanie, koordynacja i motywowanie pracy zespołu Team Leaderów.

  • Planowanie sprzedaży w oparciu o założone cele.

  • Realizacja strategii firmy na podległym terenie.

  • Rekrutacja i kontrola zespołu pracowników terenowych .

  • Realizacja działań marketingowych.

Czego oczekujemy:

  • Znajomość rynku kredytów pozabankowych.

  • Doświadczenie w zarządzania zespołem.

  • Silna motywacja, umiejętność pracy z celami oraz pod presją czasu.

  • Prawo jazdy kat. B.

Zapraszamy do współpracy!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 920107456