2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Śląskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Katowice
  7. Zarządzanie sprzedażą - Bogucice
Dodane 25 maja 2024

Kierownik Regionalny w salonach meblowych

Wynagrodzenie

8 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakRekrutacja onlineKadra kierownicza

Opis

Oferowane stanowisko:

  • Kierownik Regionalny w salonach meblowych

  • Region (Katowice - Wrocław)

Twój zakres obowiązków:

  • Budowanie i zarządzanie zespołem pracowników w podległym regionie

  • Dbanie o rozwój zarówno swój, jak i podległych zespołów sprzedawców

  • Podejmowanie działań marketingowych

  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe regionu

  • Wsparcie procesu otwarć nowych salonów

  • Rekrutacja, wprowadzenie w obowiązki nowych pracowników

  • Szkolenia i rozwój handlowych umiejętności pracowników

  • Stały nadzór nad utrzymywaniem jednolitego wizerunku sklepów

  • Koordynowanie obiegu dokumentacji dotyczącej pracowników oraz salonów

Czego oczekujemy:

  • Odpowiedzialności oraz biznesowego podejścia

  • Pozytywnej energii, pracowitości i elastyczności

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym

  • Doświadczenia w sprzedaży (mile widziana branża meblowa)

  • Samodzielności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań

  • Własnej inicjatywy

  • Skuteczności w szybkim rozwiązywaniu problemów

  • Dyspozycyjności i gotowości do wyjazdów służbowych

  • Prawo jazdy kat. B

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie z możliwością awansu i rozwoju zawodowego

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Samodzielne stanowisko pracy z dużą swobodą działania

  • Szkolenia wspomagające rozwój kompetencji zawodowych

  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Dodatkowe benefity (karta Multisport, rabaty pracownicze)

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy lub aplikację za pośrednictwem OLX .

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 920791991