2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Pomorskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Gdynia
  7. Zarządzanie sprzedażą - Chylonia
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierownik regionalny, sieć sklepów motoryzacyjnych

Wynagrodzenie

8 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Chylonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służboweKadra kierownicza

Opis

Stanowisko: Kierownik Regionalny

Firma: Specpart Sp. z o.o.

Rejon pracy: woj. pomorskie

Polska Sieć Motoryzacyjna Specpart Sp. z o. o. to lider na rynku sprzedaży akumulatorów w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem powiększa zespół odpowiedzialny za doradztwo i sprzedaż naszych produktów. Aktualnie posiadamy 80 sklepów - ale nasze ambicje sięgają dalej - chcemy zajmować się sprzedażą akumulatorów na terenie całej Polski, oferując również naszym klientom dowóz akumulatora do klienta wraz z wymianą.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika Regionalnego sieci sklepów z akumulatorami.

Jeśli jesteś ambitną, energiczną osobą z zamiłowaniem do pracy z ludźmi oraz posiadającą umiejętność organizacji i koordynacji, to ta oferta jest dla Ciebie!

  • Opis stanowiska i zakres obowiązków:

    • Koordynacja oraz nadzór pracy sprzedawców na podległym terenie.

    • Otwieranie nowych sklepów na podległym rejonie.

    • Organizacja pracy sklepów.

    • Szkolenie pracowników.

    • Nadzór nad dokumentacją oraz poprawnym wystawianiem dokumentów na podległym rejonie.

    • Nadzór nad postępowaniem reklamacyjnym.

    • Monitorowanie i analiza rynku akumulatorów.

    • Odpowiedzialność za przeprowadzenie remanentów.

    • Wprowadzanie usprawnień funkcjonowania sklepów.

    • Realizacja planów sprzedażowych.

    • Składanie sprawozdań podsumowujących: dziennych oraz tygodniowych

    • Współpraca z działami wewnętrznymi w zakresie spraw związanych z personelem.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. pół roku

    • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność rozwiązywania problemów.

    • Znajomość obsługi komputera i programów biurowych (pakiet MS Office).

    • Dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne.

    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

    • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja

    • Pełen pakiet szkoleń wprowadzających i rozwijających

    • Duży poziom samodzielności

    • Przyjazną atmosferę opartą na szacunku i współpracy

    • Wsparcie na każdym etapie pracy

    • Służbowy samochód, telefon, laptop

    Jeśli czujesz, że spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV ze zdjęciem poprzez formularz OLX.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za złożenie aplikacji i wyrażamy nadzieję na przyszłe spotkanie w naszej firmie Specpart Sp. z o.o.

    Z poważaniem,

    Zespół rekrutacyjny Specpart Sp. z o.o.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Chylonia
ID: 911882592