2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Śląskie
  6. Key Account Manager - Katowice
  7. Key Account Manager - Bogucice
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierownik regionalny - Polska południowo-zachodnia

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja onlineKadra kierownicza

farmsaat jest innowacyjnym przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji w europejskiej branży nasiennej, koncentrującym się na hodowli i wprowadzaniu na rynek wysokiej klasy nasion kukurydzy, traw, soi i sorga. Co nas szczególne wyróżnia? Bliski, partnerski kontakt z naszymi klientami oraz wyjątkowy model dystrybucji bezpośredniej.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności w Polsce poszukujemy osoby na stanowiska kierownika regionalnego na teren woj. dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego.

Nasza oferta

Oferujemy pracę ze stabilnymi warunkami zatrudnienia i atrakcyjnym wynagrodzeniem z dodatkowym systemem premiowym, w przyjaznej i twórczej atmosferze, w młodym i zgranym zespole dynamicznie rozwijającej się organizacji o zasięgu międzynarodowym. Dbamy o profesjonalne wdrożenie naszych nowych koleżanek i kolegów oraz ich rozwój osobisty. Cieszą nas własne pomysły i usprawnienia zgłaszane przez pracowników i chętnie je wdrażamy.

Zadania

  • Propagowanie wiedzy o produktach firmy i możliwościach ich stosowania przez organizację spotkań, prelekcji i warsztatów dla klientów

  • Kreatywne poszukiwanie możliwości rozwoju rynku sprzedaży i budowanie struktur sprzedażowych w podległym regionie

  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych i obsługa posprzedażowa klientów

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami

  • Wsparcie partnerów biznesowych oraz ich zespołów w procesach sprzedażowych

  • Odpowiedzialność za ciągłe podnoszenie kompetencji i wyników sprzedażowych w podległym zespole

  • Monitorowanie spływu należności od klientów oraz aktywne uczestniczenie w procesie windykacji

  • Bieżące monitorowanie i analiza rynku, przekazywanie informacji w tym zakresie do kadry kierowniczej

  • Troska o dobry wizerunek firmy

  • Przygotowywanie w systemie ERP dokumentów niezbędnych do realizacji sprzedaży

Profil idealnego kandydata

  • Wykształcenie rolnicze lub pokrewne

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Wysoka motywacja i chęci osiągania ponadprzeciętnych celów

  • Efektywność i entuzjazm w działaniu

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Mile widziane praktyczne doświadczenie rolnicze, szczególnie z zakresu uprawy kukurydzy

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 912394850