2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Grzegórzki
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierownik Regionalny - branża cleaningowa

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Fresh Office - po prostu czysto!

Sprawiamy, że biura i przestrzenie robocze naszych klientów stają się czyste, lśniące i bezpieczne. Codziennie, w największych miastach w Polsce, chronimy tysiące pracowników przed kurzem, brudem i bakteriami, a wszystko w duchu zrównoważonego rozwoju i ekologii. Nasz nadrzędny cel to czyste i ekologiczne miejsce pracy!

W tej chwili obsługujemy ponad 200 klientów abonamentowych, współpracujemy z takimi firmami jak: Tarkett, Cellnex, Swatch Group czy Benefit Systems

Poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Regionalnego - w Warszawie oraz Krakowie.

Twój zakres obowiązków:

  • Rekrutacja oraz zarządzanie zespołem operacyjnym pracującym w regionie

  • Szkolenie Koordynatorów Operacyjnych

  • Dbanie o satysfakcję klientów poprzez monitorowanie jakości świadczonych usług oraz regularne spotkania z kluczowymi klientami firmy

  • Kontrola rentowności kontraktów oraz zarządzanie budżetem regionu

  • Zarządzanie zapasami oraz sprzętem i urządzeniami posiadanymi w regionie

  • Kompleksowe wdrażanie usług w ramach nowo pozyskanych kontraktów (usługi dla biur i biurowców) oraz realizację usług jednorazowych

  • Wsparcie działu handlowego w wizjach lokalnych oraz opracowaniu założeń operacyjnych do ofert

  • Działania handlowe mające na celu sprzedaż usług dodatkowych obsługiwanym klientom Fresh Facility

  • Wybór oraz ścisła współpraca z podwykonawcami w regionie

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku kierowniczym w branży usług utrzymania czystości (min. 3 lata)

  • Zdolność do pracy w różnych porach dnia w ramach zadaniowego czasu pracy

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w oparciu o szacunek oraz etykę zawodową

  • Biegłość w zagadnieniach technologicznych związanych z branżą sprzątania

  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej oraz zespołu

  • Orientacja na potrzeby klienta - działanie w duchu: Klient jest na pierwszym miejscu!

  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski

  • Wysoka kultura osobista i profesjonalna postawa

  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Oferujemy:

  • Współpracę na zasadzie umowy o pracę lub umowy o współpracy (B2B)

  • Niezbędne narzędzia do pracy - komputer, telefon oraz samochód

  • Dostęp do benefitów - pakiet medyczny i multisport

  • Nienormowany czas pracy - Ty ustalasz plan swojego dnia

  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki ambitnym wyzwaniom i szkoleniom

  • Dołączysz do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku profesjonalnego utrzymania czystości, który świadczy usługę ekologicznego sprzątania dla klientów premium. Mamy świeże podejście do tradycyjnej usługi - jakość jako nadrzędny cel, sprawna komunikacja i szacunek do pracy pracowników (nie zatrudniamy “Sprzątaczek” ale “Panie sprzątające”),

  • Realny i znaczący wpływ na rozwój firmy;

  • Kulturę pracy opartą na wsparciu, otwartości na pomysły i konstruktywnej komunikacji;

  • Staniesz się częścią zespołu, który gra do jednej bramki

Wyślij do nas swoje CV!

W treści CV prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 915398483