2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Łódzkie
  6. Sekretariat, recepcja - Łódź
  7. Sekretariat, recepcja - Bałuty
Dodane 17 kwietnia 2024

Kierownik recepcji szkoły tańca

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Egurrola Dance Studio to sieć szkół tańca będąca liderem w swojej branży.

Obecnie poszukujemy Kierownika Recepcji jednej z naszych 13 szkół w całej Polsce.

Lokalizacja: Łódź

NASZE WYMAGANIA:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem – chcemy, by Twój team był zgrany i zgodnie dążył do realizacji wspólnych celów

  • doświadczenie w obsłudze Klienta i w sprzedaży – bez tego ani rusz!

  • dyspozycyjność – jesteśmy otwarci również w weekendy

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz w wykonywaniu powierzonych zadań – liczymy na Twoje zaangażowanie i kreatywność

  • wysoka kultura osobista – czeka Cię przede wszystkim praca z ludźmi

  • język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację – wśród naszych Klientów są także osoby nie mówiące po polsku

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • sprzedaż i promowanie naszej oferty, z której jesteśmy naprawdę dumni

  • dbałość o najwyższy poziom obsługi Klientów, bo działamy z myślą o nich

  • zarządzanie zespołem recepcji oraz rekrutacja – niech trafiają do nas najlepsi

  • motywowanie zespołu i budowanie pozytywnej atmosfery, aby praca była dla wszystkich przyjemnością

  • nadzór nad rozliczeniami finansowymi szkoły i obiegiem dokumentów – papierologia jest nieunikniona ;)

  • aktywny udział w kampaniach promocyjnych i eventach Egurrola Dance Studio, by dowiedziało się o nas jak najwięcej osób

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę w firmie będącej liderem w swojej branży – istniejemy już ponad 30 lat!

  • udział w unikatowych projektach i we współtworzeniu strategii firmy, bo Twoje zdanie jest dla nas ważne

  • szereg szkoleń i możliwości, bo chcemy, abyś rozwijał/a się razem z nami

  • miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole – lubimy się integrować

  • bezpłatną naukę tańca – u nas połączysz pracę z pasją

Czekamy na Twoje CV!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 910356888