2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Śląskie
  6. Zarządzanie hotelem - Częstochowa
  7. Zarządzanie hotelem - Śródmieście
Dodane 22 maja 2024

Kierownik recepcji/Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja

Częstochowa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Do naszego zespołu w hotelu Park 17 poszukujemy dynamicznej i zorganizowanej osoby na stanowisko Kierownika Recepcji / Specjalisty ds. Sprzedaży oraz Recepcjonisty/stki. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalną obsługę klienta, zarządzanie recepcją oraz wspieranie działań sprzedażowych firmy. Jest to jedno łączone stanowisko.

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa gości i klientów.

  • Odbieranie i przekazywanie telefonów oraz wiadomości.

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą.

  • Wsparcie administracyjne dla innych działów firmy.

  • Zarządzanie pracą recepcji oraz zespołem recepcyjnym.

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.

  • Organizacja i koordynacja spotkań oraz konferencji.

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjacje warunków sprzedaży.

  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami.

  • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość systemów hotelowych.

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Znajomość pakietu MS Office.

  • Wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Śródmieście
ID: 920144675