2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa hotelowa - Ruciane-Nida
Dodane 14 maja 2024

Kierownik recepcji Ruciane Park

Lokalizacja

Ruciane-Nida

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszego zespołu w Ruciane Park resort poszukujemy Kierownika Recepcji. Osoby zaangażowanej, zorganizowanej z doświadczeniem w pracy w hotelowej recepcji najlepiej na stanowisku kierowniczym (nie jest to wymóg konieczny).

Ruciane Park to resort położony przy samym jeziorze Guzianka Mała.

Obecnie posiadamy również obiekty w Jastarni (Pod Cyprysami), w Ustroniu Morskim (Ustronie Park). Naszym celem jest budowanie pozytywnych doświadczeń dla naszych gości oraz tworzenie unikatowych miejsc do spędzania wolnego czasu dla całych rodzin, pełnych atrakcji i aktywności sportowych. Oferujemy wysoki standard zakwaterowania, znakomitą kuchnię i niespotykaną atmosferę w popularnych miejscach turystycznych w kraju, do której chce się wracać.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór i koordynacja pracy recepcji oraz housekeeping

  • Szkolenia działu recepcji oraz udział w tworzeniu procedur recepcyjnych

  • Bieżąca kontrola poprawności rozliczeń i raportów recepcyjnych

  • Tworzenie grafików czasu pracy, rozliczanie pracy podległego personelu

  • Budowanie długofalowych relacji z Gośćmi

  • Odpowiadanie na zapytania i prośby ze strony Gości

  • Dbanie o wysoki poziom obsługi Gościa

  • Udział w tworzeniu oferty i pakietu atrakcji dla Gości

Nasze wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na tym samym stanowisku bądź w Dziale Recepcji Hotelowej

  • Znajomość języka niemieckiego/angielskiego

  • Zdolności analityczne

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Wysokie zdolności interpersonalne

  • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji

  • Komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność

  • Wysoka kultura osobista

  • Biegła znajomość pakietu MS Office,

  • Uśmiechu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pracę całoroczną

Lokalizacja

Ruciane-Nida,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ruciane-Nida
ID: 918321187