2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Małopolskie
  6. Zarządzanie hotelem - Kraków
  7. Zarządzanie hotelem - Stare Miasto
Dodane 05 kwietnia 2024

Kierownik recepcji/FO Manager

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Do hotelu The Crown Handwritten Collection sieci Accor zatrudnimy osobę na stanowisko: Front Office Manager

Miejsce pracy: ul. Królewska , Kraków

Opis stanowiska:

  • koordynacja i nadzór nad właściwym wykonywaniem obowiązków przez pracowników działu, odpowiedzialność za rekrutację, rozwój i szkolenia

  • zapewnienie najwyższego poziomu usług świadczonych przez dział recepcji

  • monitorowanie poziomu wskaźników zadowolenia klientów hotelu

  • zapewnienie prawidłowości procesów fakturowania i rozliczeń

  • dbanie o wizerunek hotelu oraz przestrzeganie procedur i standardów

  • stała współpraca z pozostałymi działami hotelu

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowisku Kierownika Recepcji (mile widziane w hotelu sieciowym)

  • biegłej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny)

  • umiejętności obsługi komputera: w szczególności pakietu MS Office, programu hotelowego i portali rezerwacyjnych

  • samodzielności w działaniu, doskonałych zdolności organizacyjnych, komunikacyjnych oraz profesjonalizmu w obsłudze Gościa

  • odznaczania się nienaganną prezencją i wysoką kulturą osobistą

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę umowy w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach oraz współprace z doświadczonym zespołem

  • komfortowe warunki pracy w prestiżowym i nagradzanym obiekcie

  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka medyczna, posiłek pracowniczy)

ZAPRASZAM!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 909663336