2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Płock
Dodane 20 maja 2024

kierownik projektu / inżynier budowy Płock

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Grupa MARAT jest grupą spółek o wieloprofilowym zakresie działalności, dzięki czemu jest w stanie zapewnić kompleksowe dostawy najwyższej jakości produktów dla wielu gałęzi przemysłu

Siedziba spółek mieści się w Rybniku, przy ul. Brzezińskiej 8a.

 Obecnie do naszego oddziału w Maszewo Duże poszukujemy pracownika na stanowisko:

kierownik projektu / inżynier budowy

Szukamy Ciebie jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe inżynierskie

  • możesz wykazać się umiejętnością analizy ofert i kosztorysów

  • posiadasz umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne

  • posługujesz się programem AutoCAD oraz Exel

  • jesteś skrupulatny i cechuje ciebie samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • posiadasz umiejętności przygotowywania harmonogramów realizacji projektów.

Jaki będzie twój zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie i kontraktowanie podwykonawców i dostawców

  • rozsyłanie zapytań ofertowych

  • analiza ofert oraz przygotowywanie zestawień na potrzeby kierownictwa projektu

  • przygotowanie umów oraz zleceń dla podwykonawców i dostawców

  • realizacja prac zgodnie z założonym harmonogramem projektu

  • uczestnictwo w naradach koordynacyjnych na budowach

  • koordynacja efektywnego przepływu informacji na linii kierownik projektu – budowa

  • analiza dokumentacji projektowej

  • koordynacja tworzenia dokumentacji powykonawczej

  • ewidencjonowanie oraz weryfikacja dokumentów kosztowych

 Dla kandydatów w zamian za kompetencje przewidujemy:

  • ciekawą pracę i samodzielne zadania w prężnie działającej firmie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dofinansowanie do kart Multisport

  • pakiet medyczny

  • owocowo – warzywne czwartki :-)

  • karta żywieniowa Pluxee po 6 miesiącach zatrudnienia

  • ubezpieczenie grupowe na bardzo dobrych warunkach

  • pakiety medyczne rodzinne na bardzo dobrych warunkach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 907719890