2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Podkarpackie
  6. Zarządzanie produkcją - Tarnowiec
Dodane 23 maja 2024

Kierownik produkcji w Fabryce Mebli

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie obszarem produkcji

  • Planowanie zasobów (materiałów, maszyn i urządzeń), obsady osobowej i kompetencji niezbędnych do realizacji celów obszaru

  • Zarządzanie jakością wyrobów i terminowością dostaw

  • Budżetowanie i zarządzanie kosztami obszaru produkcji

  • Bieżące monitorowanie i raportowanie realizacji celów całego obszaru produkcji

  • Budowanie i ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych

  • Inicjowanie wymaganych zmian i wspieranie pracowników w ich wdrażaniu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją mebli

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, podejmowania decyzji w sytuacji niepewności.

  • Umiejętność pozyskiwania danych opisujących pracę zespołów i raportowania w oparciu o te dane, poparta doświadczeniem.

  • Umiejętność definiowania przepustowości procesów, definiowania strumienia wartości produkcji/ procesu, poparta doświadczeniem.

  • Umiejętność planowania krótko, średnio i długoterminowego, poparta doświadczeniem.

  • Umiejętność zarządzania, zapewniająca ciągłe doskonalenie pracy produkcji oraz zachowanie wymaganej jakości.

Mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami.

To oferujemy

  • Realny wpływ na udoskonalenie procesów w obszarze produkcyjnym.

  • Duże pole do generowania i wdrażania pomysłów usprawniających pracę danego obszaru.

  • Swobodę i samodzielność w realizacji interesujących projektów.

  • Współpracę z zespołem specjalistów w swojej dziedzinie.

  • Stabilne zatrudnienie.

Obecnie poszukujemy Kierownika Produkcji który / a posiada doświadczenie w kierowaniu zespołem, udoskonalaniu produkcji, rozwiązywaniu problemów oraz podejmowaniu inicjatyw w zakresie optymalizacji procesów, funkcjonowania działu, proponowania zmian i nowych narzędzi.

Szukamy osób otwartych na nowe wyzwania, nastawionych na współpracę z ludźmi i realizację celów.

Lokalizacja

Tarnowiec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Tarnowiec
ID: 920493210