2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Mazowieckie
  6. Zarządzanie produkcją - Gostynin
Dodane 11 czerwca 2024

Kierownik Produkcji - PETECKI Okna | Drzwi | Fasady

Wynagrodzenie

7 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gostynin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaRekrutacja online

Grupa PETECKI, wiodący producent stolarki okiennej i drzwiowej z PCV i aluminium, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje doświadczonego i zdolnego Kierownika Produkcji, który zintegruje się z naszym zespołem i wspomoże w osiąganiu nowych celów. Jeśli posiadasz solidne doświadczenie w zarządzaniu produkcją, doskonałe umiejętności przywódcze i chcesz być kluczowym graczem w naszym sukcesie, czekamy na Twoją aplikację!

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie codziennymi operacjami produkcji, dbając o efektywność i jakość

  • Planowanie, organizacja i nadzór nad procesami produkcyjnymi

  • Koordynacja zespołu produkcyjnego, zapewnienie motywacji i efektywnej współpracy

  • Optymalizacja wydajności, kosztów i czasu produkcji

  • Monitorowanie wskaźników wydajności i raportowanie

  • Wdrażanie i utrzymywanie standardów jakości produkcyjnej

  • Skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi, w tym rekrutacja i rozwój pracowników

  • Analiza i doskonalenie procesów produkcyjnych w celu zwiększenia efektywności

  • Współpraca z działem inżynierii, utrzymania ruchu i bezpieczeństwa w celu zapewnienia płynnej produkcji

  • Zarządzanie projektem wdrożenia nowych produktów lub technologii

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze produkcji

  • Znajomość technik zarządzania produkcją i doskonałe umiejętności organizacyjne

  • Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem i podejmowania decyzji

  • Znajomość narzędzi i systemów wspierających zarządzanie produkcją (MRP, ERP)

  • Wykształcenie wyższe związane z produkcją, inżynierią lub pokrewnym obszarem

  • Zorientowanie na osiąganie celów produkcyjnych oraz doskonała orientacja na jakość

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i przywódcze

  • Gotowość do podejmowania wyzwań i kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Premie miesięczne

  • Niezbędne narzędzia pracy

Aplikacje zawierające list motywacyjny, CV i aktualne zdjęcie prosimy składać za pomocą portalu OLX

Prosimy o zamieszczenie klauzuli :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Lokalizacja

Gostynin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Gostynin
ID: 894972461