2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Zielona Góra
Dodane 19 kwietnia 2024

Kierownik produkcji mebli i działu Pakowania - biegły język niemiecki

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Radon Sp. z o.o. - firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji stoisk targowych, produkcji mebli i aranżacji wnętrz. Główne biuro oraz zakład produkcyjny Radonu o powierzchni 7000 m2 znajduje się w Zielonej Górze. Dodatkowo, Radon jest częścią większej międzynarodowej grupy z biurami w Berlinie, Las Vegas, Dubaju i New Delhi.

Radon Sp. Z o.o. obecnie prowadzi rekrutację dla niemieckiej partnerskiej spółki

Collection C collection-c.de

na stanowisko:

Kierownik produkcji i działu Pakowania

Miejsce pracy : Zielona Góra

Główne obowiązki:

·         Zarządzanie procesem produkcyjnym i działem produkcji

·         Nadzór nad przygotowaniem elementów składowych mebli, premontażem i montażem końcowym mebli

·         Nadzór i zarządzanie pracownikami produkcji

·         Dbałość o estetykę wykończenia produktów

·         Proponowanie nowoczesnych i praktycznych rozwiązań

·         Zamawianie akcesoriów meblowych do realizowanych projektów

·         Współpraca z projektantami i sprzedawcami

·         Czytanie rysunku technicznego, praca na projektach

·         Programowanie i obsługa maszyn produkcyjnych

·         Organizacja i zarządzanie procesem pakowania

·         Współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze oczekiwania:

·     biegła znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny ,

·         dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (j. angielski jest używany w codziennej komunikacji)

·         wykształcenie wyższe techniczne

·         3-4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·         Doświadczenie w prowadzeniu produkcji w branży meblowej/stolarskiej

·         Znajomość branży meblowej oraz nowoczesnych i praktycznych rozwiązań

·         Wiedza techniczna, w tym czytanie rysunku technicznego

·         Znajomość obsługi maszyn

·         Oceny wykonania projektów pod kątem estetyki i dokładności

·         Dokładność, zaangażowanie i elastyczność

·         Umiejętność obsługi komputera i czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·         ciekawa, pełna wyzwań praca w wielokulturowej firmie o dużym potencjale rozwoju w międzynarodowym środowisku,

·         pracę w nowoczesnej, otwartej i bardzo dynamicznej organizacji, która ceni indywidualizm i docenia ludzi za ich osiągnięcia i talent,

·         wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i talentu kandydata,

·         nieograniczone możliwości rozwoju,

·         narzędzia pracy, w tym laptop, telefon służbowy.

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie za pośrednictwem OLX.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 844646289