2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Mazowieckie
  6. Zarządzanie produkcją - Radom
Dodane 09 kwietnia 2024

NOVI PAWILONY - Sprzedawca Doradca Klienta

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jeżeli szukasz stabilnego zatrudnienia, przyjaznej atmosfery w pracy, bardzo dobrych zarobków oraz chcesz się rozwijać i spełniać zawodowo - skontaktuj się z nami !

Novi Group - zajmujemy się produkcją nowoczesnych budynków modułowych z płyty warstwowej. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą dla której liczą się długotrwałe relacje z pracownikami i miła, bezstresowa atmosfera. Stawiamy na profesjonalizm, wzajemny szacunek, a także ambitne podejście do powierzonych projektów i rozwoju naszej marki.

Opis stanowiska:

  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientem

  • profesjonalna doradztwo oraz obsługa klienta

  • przygotowanie ofert sprzedażowych

  • sprzedaż produktów dopasowanych do potrzeb klienta

  • kontrolowanie projektów od momentu sprzedaży do zakończenia realizacji

  • współpraca i komunikacja z całym zespołem: biuro + produkcja + spedycja

  • planowanie przebiegu nadchodzących projektów

  • dbanie o budowanie pozytywnej opinii naszej marki oraz profesjonalna obsługa posprzedażowa

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku: sprzedaż, obsługa klienta, call center, project manager

  • umiejętność domykania sprzedaży

  • umiejętność prowadzenia oraz planowania projektów

  • umiejętność swobodnej współpracy z zespołem

  • profesjonalizm, dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja, dokładność