2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Mazowieckie
  6. Zarządzanie produkcją - Siedlce
SPARKZ
Dodane Dzisiaj o 08:12

Kierownik Produkcji Konstrukcje Stalowe Hale Stalowe SPARKZ

Wynagrodzenie

8 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jako SPARKZ jesteśmy szybko rozwijającą się firmą z branży budowlanej. Naszą główną działalnością jest produkcja i montaż hal w konstrukcji stalowej.

W związku z nieustannym rozwojem i poszerzeniem działu technicznego poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik Produkcji.

Zakres obowiązków:

  • kierowanie produkcją oraz działem technicznym

  • wdrażanie zleceń na produkcję

  • koordynacja wdrożonych projektów na produkcję z biurem

  • realizowanie zleceń wspólnie z całym zespołem

Wymagania:

  • Osoba wykonująca tę pracę musi wykazywać się znajomością rysunku technicznego oraz umiejętnością obsługi programu AutoCad. Powinna charakteryzować się dużą dokładnością , kreatywnością oraz dobrą pracą w zespole. Poszukujemy osoby z doświadczeniem na wskazanym stanowisku.

Oferujemy:

  • Praca w firmie SPARKZ będzie połączona z rozwojem danej osoby oraz możliwościami awansu. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjną pensję oraz pracę w doświadczonym zespole.

Serdecznie zapraszamy do aplikacji poprzez wysłanie swojego CV.

Pozdrawiamy, zespół SPARKZ!

SPARKZ

ul. Składowa 99

08-110 Siedlce

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 910487138