2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Podlaskie
  6. Zarządzanie produkcją - Białystok
  7. Zarządzanie produkcją - Nowe Miasto
Kuchnia Vikinga
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierownik produkcji Cukierni

Wynagrodzenie

6 800 - 8 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Nowe Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kuchnia Vikinga, czołowy dostawca cateringu dietetycznego, poszukuje Kierownika produkcji Cukierni. Osoba ta będzie odpowiedzialna m.in. za nadzór produkcji przemysłowej wyrobów cukierniczo – piekarniczych w dużej skali (4 tony wyrobów dziennie). Szukamy osoby doświadczonej, która jest gotowa do współpracy z naszym zespołem!

Obowiązki:

  • Zarządzanie procesem produkcji w Cukierni - planowanie i realizacja celów

  • Organizacja pracy i zarządzanie zespołem cukierników w tym rekrutacja, szkolenia i rozwój

  • pracowników

  • Optymalizacja procesu produkcyjnego oraz zwiększenie efektywności

  • Nadzór oraz ciągłe doskonalenie receptur produkcyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży cukierniczej min. 5 lat

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane w obszarze technologii żywności, cukiernictwa lub pokrewne

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętności zarządcze

  • Umiejętność pracy w zespole i motywowanie pracowników

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Wpływ na usprawnienie procesu produkcyjnego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Pakiet benefitów pracowniczych oraz możliwości rozwoju zawodowego

Jak aplikować:

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana tą pozycją i spełniasz nasze wymagania, prześlij swoje CV za pośrednictwem ,,Aplikuj’’. Czekamy na Twoją aplikację!

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Nowe Miasto
ID: 911067850