2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Lubelskie
  6. Zarządzanie produkcją - Kraśnik
Dodane 10 kwietnia 2024

Kierownik produkcji

Lokalizacja

Kraśnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Ludmiła Zakład produkcyjny działający w Kraśniku poszukuje na stanowisko

Kierownik Zakładu ( branża FMCG)

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY - Kraśnik

Zadania:

  • Planowanie i organizacje oraz nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego w zakładzie garmażeryjnym

  • opracowanie i nadzór nad dokumentacją produkcyjną, technologiczną,

  • zarządzanie zespołem 30 osób

  • udział w rozwiązywaniu problemów technicznych, organizacyjnych, personalnych

  • szkolenie pracowników na stanowiskach pracy HACAP

  • opracowywanie receptur i wdrażanie, nadzór nad procesem produkcyjnym

  • analiza i rozliczanie kosztów produkcji oraz zapisy w raportach

  • panowanie nad wyrobem gotowym

Nasze wymagania:

  • praktyka na podobnym stanowisku

  • mile widziane wykształcenie w kierunku technologii żywności,

  • zaangażowanie, podejmowanie samodzielnych decyzji,

  • dyspozycyjność

  • umiejętność organizacji pracy

  • doświadczenie w zarządzaniu produkcją w podobnym zakładzie

  • podstawowa wiedza w zakresie systemów zarządzania jakością

  • odpowiedzialność za podległy zespół

  • znajomość przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • szkolenie na stanowisku

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie za realizację planów

  • przyjazną atmosferę

Dane zakładu :

P.W. "Ludmiła" Staniec Adam

ul. Fabryczna 6

23-204 Kraśnik

Lokalizacja

Kraśnik,

Lubelskie

Lubelskie, Kraśnik
ID: 910771901