2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Śląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Kruszyna
Dodane 10 kwietnia 2024

Kierownik produkcji

Lokalizacja

Kruszyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika na stanowisko Kierownik działu produkcji

Zakres obowiązków:

  • kierowanie działem produkcyjnym

  • efektywne zarządzanie podległym zespołem

  • rozwiązywanie bieżących problemów

  • Proponowanie i wdrażanie rozwiązań i usprawnień procesów produkcyjnych

  • nadzór nad eksploatacją i stanem technicznym  narzędzi, maszyn, urządzeń

  • zapewnienie przestrzegania  procedur bezpieczeństwa w miejscu pracy

  • raportowanie do bezpośrednich przełożonych o wynikach produkcji i ewentualnych problemach

  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie o profilu technicznym

  • duże doświadczenie w zarządzaniu produkcją

  • wiedza z zakresu zarządzania procesami produkcyjnymi

  • mile widziane doświadczenie w branży stalowej

  • doświadczenie w koordynowaniu pracą podległego zespołu

  • umiejętność zarządzania pracą swoją i podległych pracowników

  • umiejętność delegowania obowiązków i egzekwowania realizacji powierzonych zadań

  • zdolność do podejmowania szybkich decyzji i rozwiązywania problemów

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • odpowiedzialność i samodzielność

  • umiejętność ustalania priorytetów oraz analitycznego myślenia

  • prawo jazdy kat.B

Zainteresowanych zachęcamy do przesyłania CV z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Telefon kontaktowy: 66*******88

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Kruszyna,

Śląskie

Śląskie, Kruszyna
ID: 869309513