2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Pomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Kochanowo
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierownik Produkcji

Wynagrodzenie

6 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kochanowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Poszukuję pracownika na stanowisko KIEROWNIK PRODUKCJI w zakładzie produkcji mebli i półfabrykatów meblowych.

Praca w Kochanowie ul. Aroniowa 4 – 10 km od Wejherowa.

BRYGADZISTA

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • praca w firmie ugruntowanej pozycji na rynku – 30letnie doświadczenie

  • pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • praca dwuzmianowa

  • benefity – ubezpieczenie na życie

Zakres obowiązków:

·         zarządzanie zespołem od kilku do kilkunastu osób na stanowiskach produkcyjnych,

·         odpowiedzialność za terminową realizację zleceń produkcyjnych,

·         zarządzanie gospodarką materiałową w zakresie produkcji,

  • odpowiedzialność za wymogi jakościowe,

Wymagamy:

  • dobra organizacja pracy własnej jak i zespołu

  • doświadczenie w zarządzania grupą pracowników

ZAPRASZAMY ZARÓWNO KOBIETY JAK I MĘŻCZYZN

Prosimy o przesłanie CV jako załącznik lub osobiste dostarczenie do siedziby firmy w godz.8-15.

Zastrzegamy sobie kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej www.miro-meble.pl

oraz www.miro-kochanowo.pl

Koniecznie do swojego CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Lokalizacja

Kochanowo,

Pomorskie

Pomorskie, Kochanowo
ID: 821808401