2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Mazowieckie
  6. Zarządzanie produkcją - Błonie
Dodane 13 czerwca 2024

Kierownik Produkcji

Lokalizacja

Błonie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BorgWarner jest światowym liderem w branży automotive. W BorgWarner wspólnie budujemy naszą przyszłość – przyszłość eMobilności. Nasza fabryka w Błoniu jest jedną z najnowocześniejszych na świecie. Zajmujemy się w niej produkcją części zarówno dla pojazdów elektrycznych, hybrydowych jak i spalinowych.

Cel stanowiska:

Kierownik Produkcji to osoba odpowiedzialna za organizację, koordynowanie i doskonalenie pracy podległego zespołu pracowników oraz zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych.

Kluczowe obowiązki:

  • zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych oraz przypisanych KPI,

  • organizacja, koordynowanie i doskonalenie pracy podległego zespołu pracowników,

  • nadzór i prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,

  • inicjowanie działań i wdrażanie usprawnień mających na celu doskonalenie i optymalizację procesu produkcji pod kątem bezpieczeństwa, jakości, wydajności z zakresu działu produkcji,

  • nadzór nad przestrzeganiem ustalonych standardów jakościowych i BHP, dyscypliny pracy, wydajności,

  • współpraca z innymi działami m.in. przy uruchomieniach nowych produktów, procesów technologicznych,

  • nadzór i optymalizacja kosztów produkcyjnych.

Kogo szukamy?:

  • osoby z minimum 3 letnim doświadczeniem w zarządzaniu pracą zespołu produkcyjnego,

  • osoby posiadającej wykształcenie wyższe (techniczne, zarządzanie produkcją lub pokrewne).

Najbardziej cenione kompetencje:

  • wiedza z zakresu procesów i metod zarządzania produkcją,

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,

  • umiejętność organizacji pracy, egzekwowania wyników,

  • komunikatywność i umiejętność sprawnego podejmowania decyzji,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane kompetencje:

  • praktyczna znajomość zasad Lean Manufacturing,

  • posiadanie wiedzy dot. IATF.

To oferujemy:

  • pracę w nowoczesnym, zrobotyzowanym parku maszynowym, udział w nowych uruchomieniach,

  • możliwość rozwoju i udział w szkoleniach,

  • konkurencyjne wynagrodzenie, umowa o pracę,

  • pakiet atrakcyjnych benefitów.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Błonie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Błonie
ID: 920346623