2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Lubuskie
  6. Zarządzanie produkcją - Jasień
Dodane 22 maja 2024

Kierownik produkcji

Lokalizacja

Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Grupa Felgenhauer jest międzynarodowym, nowoczesnym, innowacyjnym i dynamicznie rozwijającym się zespołem firm produkcyjnych. Ponad tysiąc naszych pracowników zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką i montażem w sektorze konstrukcji stalowych oraz elementów do wózków widłowych. Naszą największą wartością są wykwalifikowani, ambitni, zaangażowani i lubiący swoją pracę ludzie. Działamy profesjonalnie i rzetelnie. Zatrudniamy osoby z doświadczeniem oraz do przyuczenia. Jeśli chcesz dołączyć do NAJLEPSZYCH, to właśnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy:  Jasień

Twój zakres obowiązków:

·         zarządzanie i kompleksowy nadzór nad procesem produkcji w zakładzie (aluminium i  stal) w  celu zapewnienia prawidłowego i terminowego wykonania zadań, zgodnie z  ustalonym planem produkcji, dokumentacją techniczną i jakościową oraz standardami bezpieczeństwa;

·         kierowanie zakładem i zespołem pracowników (ok. 200 osób);

·         ocena i rozwój podległego zespołu;

·         wdrażanie nowych rozwiązań techniczno-organizacyjnych w sferze produkcji;

·         rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, jakościowych i organizacyjnych;

·         współpraca z innymi działami firmy (utrzymanie ruchu, kontrola jakości, magazyn)

Czego wymagamy:

·         wykształcenie wyższe techniczne;

·         doświadczenie na podobnym lub analogicznym stanowisku;

·         bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny);

·         mile widziana znajomość języka angielskiego;

·         bardzo dobra organizacja pracy własnej;

·         umiejętność analitycznego myślenia;

·         wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i menadżerskie;

·         znajomość branży metalowej oraz procesów gięcia, spawania, obróbki skrawaniem.

·         Prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie (w oparciu o umowę o pracę) w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

·         wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia i wiedzy praktycznej na danym stanowisku (wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem);

·         Program premiowy: „Polecam, bo znam”;

·         Ponadprzeciętne grupowe ubezpieczenie na życie;

·         Prywatna opieka medyczna;

·         możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych (szkolenia, kursy, certyfikaty);

·         miłą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku;

·         niezbędne narzędzia pracy  i wysokie standardy BHP;

·         parking pracowniczy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny, klauzula RODO) mailem lub o kontakt telefoniczny.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Jasień,

Lubuskie

Lubuskie, Jasień
ID: 920123574