2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kołobrzeg
Dodane 23 maja 2024

Kierownik Pralni Wodnej w Kołobrzegu

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Pretty Clean Sp. z o.o. - nowo otwarta Pralnia Wodna w Kołobrzegu poszukuje kandydata na stanowisko; Kierownik Pralni

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem 4-5 pracowników pralni

  • Tworzenie i rozliczanie harmonogramu pracy podległych pracowników w pralni, organizowanie i planowanie ich pracy

  • Współpraca z biurem księgowym i kadrowym w zakresie przygotowywania dokumentacji pracowniczej, m.in.: umowy zlecenia, umowy o dzieło, plany urlopowe, rozliczenia do płac, etc.

  • Zapewnienie ciągłości realizacji usług w zakładzie

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego, udział w jego modernizacji

  • Przygotowywanie zamówień na materiały i usługi na potrzeby funkcjonowania pralni

  • Realizacja założonego budżetu oraz nadzór nad kosztami pralni

  • Nadzór nad realizacją reklamacji

  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu dokumentacji związanej z przyjmowaniem

    i wydawaniem usług

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów, tworzenie umów handlowych, rozliczanie klientów wg ustalonych zasad.

  • Współpraca z Klientem zewnętrznym i grupowym

  • Sporządzanie raportów dotyczących działań własnych oraz podległych struktur

Nasze wymagania:

  • Wyższe wykształcenie

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników liniowych

  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Silna motywacja i chęć do nauki nowych rzeczy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

  • Dyspozycyjność

  • Zaangażowanie w wykonywane zadania

  • Umiejętności organizacyjne, ustalania priorytetów

    To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • System premiowy uzależniony od wyników Spółki

  • Wsparcie przy wdrożeniu do nowych zadań

  • Rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kompetencji

  • Odpowiedzialne stanowisko pracy, dające możliwość samodzielnej pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy (po okresie próbnym)

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 920413114