2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sklepem - Wypędy
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierownik pralni

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wypędy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Poszukujemy Managera/ Managerki Pralni.

Jeden z naszych obiektów, który mieści się w C.H Janki poszukuje rezolutnej, przedsiębiorczej, zaangażowanej i potrafiącej zarządzać personelem osoby, która nie boi się wyzwań.

Jesteśmy firmą z 23 letnim doświadczeniem, która z sukcesami działa na rynku.

Twoje zadania:

·         Nadzór nad prawidłową pracą pralni

·         Zarządzanie Personelem

·         Obsługa klientów pralni

·         Obsługa maszyn, pranie, prasowanie

·         Doskonalenie oraz optymalizacja działania obiektu

·         Kontrola wyznaczonych standardów

Nasz wymagania:

·         Nie wymagamy doświadczenia w branży – wszystkiego nauczymy, jednak  jeśli  masz doświadczenie, to będzie stanowiło ono bardzo duży atut

·         Doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym

·         Zmysł techniczny i organizacyjny

·         Chęć dalszego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji

·         Gotowość do długoterminowej współpracy

·         Komunikatywność i miłe usposobienie

·         Samodzielność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

·         Punktualność

Pracownikom zapewniamy:

·         Umowę o pracę na czas nieokreślony (okres próbny i przedłużenie umowy)

·         Stałe wynagrodzenie + dodatek kierowniczy/managerski + premia sprzedażowa

·         Wdrożenie pod okiem profesjonalistów

·         Miła atmosferę , elastyczny grafik, udział w szkoleniach, konferencjach i targach

Osoby  zainteresowane współpracą zapraszamy do aplikowania.

Lokalizacja

Wypędy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wypędy
ID: 910856569