2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Zielona Góra
Dodane 21 maja 2024

Kierownik personelu sprzątającego - Monachium DE - do 3500 EUR

Wynagrodzenie

14 000 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

RE-CRUITER  to agencja pracy, która świadczy usługi outsourcingowe oraz pracy tymczasowej na terenie Polski i Niemiec. Strategią Naszej firmy jest dostarczanie Klientom wyspecjalizowanych i doświadczonych Pracowników. Obecnie dla naszego Klienta z branży hotelarskiej poszukujemy:

Kierownika personelu sprzątającego – Supervisor

Miejsce pracy: Monachium (Niemcy)

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za jakość świadczonych usług personelu sprzątającego,

  • Organizacja pracy (np. ustalanie harmonogramu, ewidencja czasu pracy), delegowanie zadań oraz ich egzekwowanie,

  • Przeprowadzenie szkoleń dla nowych pracowników zespołu,

  • Kontrola porządku i czystości pokoi hotelowych i apartamentowych, korytarzy, holu, sal konferencyjnych zgodnie ze standardami hotelowymi,

  • Aktywna pomoc w utrzymaniu czystości w hotelu

  • Efektywna współpraca z innymi działami w hotelu.

Nasze oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w roli zastępcy kierownika,

  • Mile widziana znajomość programu Opera PMS Hotel Software,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Dobra organizacja czasu pracy,

  • Sumienność i dokładność,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie do 3500 EUR netto

  • Polską umowę ze sprawdzoną agencją pracy

  • Gwarantujemy zakwaterowanie

  • Organizujemy i opłacamy przejazd do DE

  • Pracę w prestiżowym hotelu – Monachium Niemcy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 884040950