2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Mokotów
Dodane 19 kwietnia 2024

kierownik operacyjny Warszawa i okolice lub Wołomin

Wynagrodzenie

6 100 - 7 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyKadra kierowniczaRekrutacja onlineZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Pakar Service jest innowacyjnym przedsiębiorstwem wykorzystującym szereg nowoczesnych rozwiązań pozwalających na wprowadzenie nowego wymiaru jakości do sektora branży usług porządkowych dla biznesu. Jakość jest dla nas najważniejsza!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko KIEROWNIK OPERACYJNY WARSZAWA I OKOLICE LUB WOŁOMIN - branża usług utrzymania czystości.

Twój zakres obowiązków:

  • nadzór nad profesjonalnym wykonaniem usług utrzymania czystości u naszych klientów,

  • zarządzanie podległym zespołem, procesami, budżetem, sprzętem i środkami czystości oraz dokumentacją,

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami i kontrahentami,

  • rozwijanie kompetencji i szkolenie podległego zespołu z zakresu efektywności pracy, technik sprzątania, zastosowania preparatów chemicznych, obsługi maszyn sprzątających;

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem w strukturze rozproszonej (warunek konieczny),

  • posiadasz doświadczenie w usługach utrzymania czystości lub branży pokrewnej,

  • płynnie posługujesz się językiem polskim (poziom B2+/C1),

  • dobrze posługujesz się programami z pakietu MS Office (z naciskiem na Excel) i pracowałeś z CRM,

  • zarządzałeś budżetem i potrafisz analizować oraz optymalizować koszty,

  • podstawy prawa prawa pracy i finansów przedsiębiorstw nie są ci obce,

  • jesteś otwarty, komunikatywny, elastyczny i nastawiony na współpracę,

  • potrafisz pracować pod presją czasu i jesteś świetnie zorganizowany,

  • cechuje cię wysoki poziom empatii i kultury osobistej,

  • posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B;

Mile widziane:

  • znajomość języka rosyjskiego i/lub ukraińskiego i/lub angielskiego na poziomie B1/B2;

W zamian oferujemy:

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko podlegające bezpośrednio pod Kierownika Regionalnego z dużą swobodą w działaniu,

  • profesjonalne narzędzia pracy: laptop, smartfon, auto służbowe z karta paliwową (również do użytku prywatnego), kartę bankomatową na wydatki służbowe;

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie podstawowe i system premiowy;

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego,

  • świetną atmosferę w pracy i partnerskie relacje na każdym szczeblu organizacji,

  • szansę rozwoju zawodowego w dużej organizacji biznesowej oraz liczne szkolenia;

Etapy procesu rekrutacji:

  • krótka rozmowa telefoniczna z Rekruterem (5-10 minut),

  • spotkanie online z Rekruterem (60-90 minut),

  • test online z Excela i test wiedzy technologicznej (30 minut)

  • spotkanie z Kierownikiem Regionalnym (60-90 minut),

  • decyzja i informacja zwrotna dla kandydata w ciągu 7 dni roboczych;

Zainteresowanych proszę o przesłanie aktualnego CV z klauzulą RODO.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych publicznych). Dz. Urz., UE L Nr 119, s. 1 w celach realizacji zadań związanych z zatrudnieniem. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w/w celach jest Pakar Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 21A 02-676 Warszawa."

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 902292944