2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Bieńczyce
adsfox
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierownik Operacyjny - Chief Operating Officer

Wynagrodzenie

7 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy doświadczonego kierownika operacyjnego do zarządzania agencją marketingową, która tworzy swoje własne narzędzia marketingowe (adsfox).

Zakres obowiązków:

  • budowanie i rozwój działów

  • wspomaganie rekrutacji

  • planowanie pracy działów

  • nadzorowanie pracy, w tym tworzenie i sprawdzenie KPI każdego działu i pracowników.

  • Sporządzanie raportów z bieżących działań poszczególnych pracowników i działów

  • nadzór nad pracownikami i motywowanie zespołu

  • nadzór merytoryczny nad prawidłowym wykonaniem zadań

  • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych zleceń

  • pilnowanie budżetu i monitorowanie wyników

Nasze wymagania:

  • min. czteroletnie doświadczenie w IT lub firmie usługowej na kierowniczym stanowisku

  • znajomość procesów operacyjnych

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji czasu pracy i kierowania podległym zespołem

  • odpowiedzialność, konsekwencja działania i upór w dążeniu do realizacji założonych celów

  • dyspozycyjność, duża samodzielność i aktywność w rozwiązywaniu problemów

  • wysoka kultura osobista i umiejętność budowania relacji interpersonalnych

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - będzie atutem

Mile widziane:

  • znajomość branży marketingu internetowego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + prowizje

  • pracę na podstawie umowy zlecenie lub B2B

  • możliwości rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji

  • wsparcie ze strony prezesa przy realizowanych zadaniach

Jeśli jesteś osobą, która chce pracować w rosnącej firmie i wraz z nią się rozwijać, wyślij nam swoje CV!

Kilka słów o nas:

Jesteśmy oficjalnymi partnerami Google oraz Meta i specjalistami w marketingu internetowym.

Posiadamy wypracowane przez nas innowacyjne narzędzia oraz wiedzę, konieczną, aby skutecznie wspierać cele biznesowe naszych Klientów.

  • Naszą misją jest zwiększanie zysków naszych klientów, które następuje poprzez poprawę skuteczności i efektywności ich działań marketingowo sprzedażowych.

  • Naszą wizją jest stworzenie globalnie rozpoznawalnej marki adsfox znanej ze swojej innowacyjności i skuteczności.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 912208949