2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Źródła
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierownik operacyjny

Lokalizacja

Źródła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Firma Kampol Logistyka Sp. z o.o. powstała w 2008 r. Jej głównym założeniem była obsługa większych oraz mniejszych przedsiębiorstw w zakresie kompleksowej obsługi gospodarki paletowej. W chwili obecnej nasza firma jest czołowym producentem palet i opakowań drewnianych oraz specjalistycznych w regionie, z główną siedzibą w Źródłach.

Aktualnie poszukujemy na stanowisko: Kierownik operacyjny.

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie pracy obszarów: sprzedaż, logistyka, zakupy

  • Analiza nowych projektów strategicznych, kalkulacja usług związanych z projektem

  • Negocjowanie umów z kontrahentami z różnych obszarów firmy

  • Budowanie i utrzymywanie kontaktów z nowymi i obecnymi klientami firmy

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z firmami współpracującymi

  • Odpowiedzialność za zwiększanie obrotów i zysków firmy

  • Nadzór i odpowiedzialność za koszty wynagrodzeń i materiałów, odpowiedzialność za budżet firmy

  • Zarządzanie, motywowanie, rekrutacja zespołu

  • Bieżąca współpraca z Zarządem i raportowanie do Dyrektora Zarządzającego

 Wymagania

  • Doświadczenie w koordynowaniu działań sprzedażowych, logistycznych i finansowych firmy

  • Wysoko rozwinięte kompetencje liderskie

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Doświadczenie w profesjonalnej obsłudze klienta, łatwość nawiązywania nowych relacji

  • Doświadczenie w negocjacjach biznesowych

  • Pełne zaangażowanie oraz dyspozycyjność czasowa

  • Prawo jazdy kat. B – częste wyjazdy służbowe

  • Wysoka orientacja na realizację celów i osiąganie wyników

  • Umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia

  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów

Co oferujemy?

  • Pracę w rozwijającej się firmie o mocnej pozycji rynkowej.

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń.

  • Pakiet socjalny (min. ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna LUXMED).

  • Wsparcie i pomoc ze strony przełożonych - nauczymy Cię naszych systemów, jednak Twoje doświadczenie na stanowisku kierownika operacyjnego jest niezbędne.

Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres e-mail lub za pośrednictwem portalu.

Lokalizacja

Źródła,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Źródła
ID: 915423346