2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Wielkopolskie
  5. Ochrona - Poznań
  6. Ochrona - Junikowo
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierownik Ochrony Fizycznej Poznań

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Junikowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Ochrony Osób i Mienia MEDUZA istnieje na Wielkopolskim rynku od 1991 roku. Aktualnie poszukujemy chętnych na stanowisko:

Kierownik Ochrony Fizycznej

Opis stanowiska:

  • Dbałość o kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz wysoką jakość świadczonych usług,

  • Utrzymywanie bieżących kontraktów z kontrahentami nadzorowanych obiektów oraz nadzór nad prawidłową realizacją usług,

  • Koordynowanie obsługiwanych obiektów,

  • Rekrutacja, obsługa administracyjna, tworzenie grafików pracowników,

Wymagania:

  • Doświadczenie pracy w ochronie na tym samym lub podobnym stanowisku,

  • Umiejętność planowania, przewidywania i oceny podejmowanych działań,

  • Wysoka kultura osobista, inicjatywa i dynamizm w działaniu,

  • Sprawna obsługa komputera i aplikacji typu MS Office,

  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Pracę w w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

  • Narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop,

  • Szkolenie wstępne z procedur wewnętrznych firmy,

  • Wynagrodzenie stałe,

  • Umowa o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV klikając w przycisk aplikowania wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Agencje Ochrony Meduza z siedzibą w Poznaniu.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Junikowo
ID: 913933792