2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Tarnów
Dodane 24 maja 2024

Kierownik obiektu usług porządkowych (Wojnicz)

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyKadra kierownicza

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

KIEROWNIK OBIEKTU

Miejsce pracy: Wojnicz

 Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i koordynowanie realizacją usług porządkowych w sposób zapewniający efektywne wykonywanie zadań wobec Klienta

  • Zarządzanie podległym zespołem

  • Nadzór nad gospodarką materiałowo – sprzętową

  • Kontakt z podwykonawcami

  • Bezpośrednia rekrutacja personelu

  • Kontrola kosztów operacyjnych

 Nasze wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży usług porządkowych

  • Profesjonalizm w działaniach związanych z procesem obsługi Klienta

  • Doskonała organizacja własnego czasu pracy

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Biegłość w obsłudze pakietu MS Office

  • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami i innowacjami

  • Dyspozycyjność

  • Czynne prawo jazdy

To oferujemy:

  • Zadaniowy tryb pracy

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w grupie kapitałowej o wieloletniej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym, lubiącym się zespole

  • Szansę na kształtowanie osobistych i zawodowych kompetencji oraz realizację własnych pomysłów, szkolenia m.in. z rozwoju osobistego i kompetencji miękkich

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe

                                 Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 917376751