2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Dębniki
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierownik Obiektów - Park Wola Sport

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Rodzinny Park Sportowy zatrudni osobę na stanowisko: Kierownik Obiektów

Opis Stanowiska:

-koordynowanie i nadzorowanie funkcjonowania dwóch obiektów (oddalone od siebie o kilka minut drogi)

-przygotowywanie raportów z funkcjonowania obiektów w danym okresie czasu

-zarządzanie procesem rezerwacji urodzin, indywidualnych

-kontrola nad realizacją rozliczeń dobowych i obsługa kasy i klientów na miejscu w parku

- nadzorowanie prac technicznych obiektu

-motywowanie zespołu podległych pracowników

-sporządzenie raportów sprzedażowych i kasowych

-zamawianie i monitorowanie stanów magazynowych napojów, środków czystości, itp.

-drobne zakupy

-utrzymanie infrastruktury obiektu zgodnie z wymogami dbanie o terminowość i wywiązywanie się z zadań

-drobne zakupy i załatwienia związane ze sprawnym funkcjonowaniem obiektów

- kontrola pracy i produktywności, zarządzanie oraz planowanie zadań podwładnych

-codzienna kontrola produktów magazynowych / inwentaryzacja

-Dbałość o zapewnienie wysokiej jakości oferowanych usług poprzez dostępność fachowego personelu

-Wdrożenie nowych pracowników zgodnie z obowiązującymi standardami

-Monitorowanie zdobytej wiedzy pracowników w czasie szkoleń, obserwacja realizacji zadań w codziennej pracy i przekazywanie im niezbędnych informacji zwrotnych

-Kontrola stanu kasy

-Utrzymywanie należytego porządku i stanu obydwu parków pod względem bezpieczeństwa, higieny, technicznym i wizualnym

Czego oczekujemy?

-doświadczenie w pracy kierowniczej i zarządzaniu ludźmi

- samodzielność i dobra organizacja pracy własnej i zespołu

- odnajdywanie się w pracy wielozadaniowej

-umiejętność zarządzania zespołem i motywowania go

- zaangażowanie i odpowiedzialność

-znajomość j.angielskiego na poziomie komunikatywnym

- bardzo dobra znajomość języka polskiego

- umiejętność znajdowania rozwiązań

-szybkiego uczenia się

-prawo jazdy kat B i własny samochód

Mile widziane:

  • kurs wychowawcy/kierownika kolonijnego

  • dobry kontakt z dziećmi

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 894257457