2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Podlaskie
  6. Pozostałe - Pajewo
Dodane 06 maja 2024

Kierownik obiektu hotelowo - gastronomicznego

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pajewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

PRACUJ Z NAMI :)

Pensjonat Gościniec Pajewo

Nietuzinkowy obiekt na skraju Narwiańskiego Parku Narodowego we wsi Pajewo

25 km od Białegostoku.

Obiekt turystyczny, w którym znajduje się restauracja oraz pokoje noclegowe.

Organizujemy :

  • rodzinne przyjęcia okolicznościowe (wesele, komunie, chrzciny, urodziny)

  • eventy firmowe

  • szkolenia, warsztaty, campy

  • wydarzenia kulturalne

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik obiektu

Miejsce pracy: Pajewo 22 gmina Tykocin

OPIS STANOWISKA:

Osoba, która obejmie stanowisko kierownika w Gościńcu będzie odpowiedzialna za:

  • organizację, koordynację oraz nadzór pracy załogi kelnerskiej

  • obsługę imprez okolicznościowych i klienta indywidualnego w restauracji

  • rekrutację oraz przeszkolenie nowych pracowników

  • przyjmowanie i kontrola rezerwacji pokoi na bookingu

  • zamawianie i przyjmowanie towaru

  • utrzymanie i kontrola czystości całego obiektu

  • budowanie wizerunku marki

Dajemy dużo swobody w działaniu. Zapraszamy do współpracy ludzi ambitnych z chęcią do podjęcia ciekawych wyzwań.

Chcemy nawiązać współprace na stałe.

Wierzymy, że miejsce tworzą ludzie, chcemy żebyś był kluczowym elementem naszej kulinarnej układanki. Liczymy, że Twoje zaangażowanie, podejście i pomysły stworzą wyjątkową przestań żeby zostać na dłużej.

WYMAGANIA:

• doświadczenie na podobnym stanowisku

• chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

• utrzymywanie zdrowych relacji na stanowisku pracy

• samodzielny dojazd

• doskonała organizacja pracy, konsekwencja w działaniu

• znajomość branży będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę/zlecenie/współpracę

  • Uczciwe wynagrodzenie

  • Posiłek w pracy

  • Miłą atmosferę

  • Zdobycie doświadczenia

  • Szkolenia

  • Elastyczny grafik

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

lun na nasz adres mailowy

Więcej informacji pod nr tel 73*******00

Do zobaczenia w Pajewie.

Lokalizacja

Pajewo,

Podlaskie

Podlaskie, Pajewo
ID: 826811691