2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Kujawsko-pomorskie
  5. Sprzątanie - Grudziądz
Dodane 30 maja 2024

Kierownik obiektu ds. sprzątania

Wynagrodzenie

6 500 - 9 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grudziądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

·        Nadzór nad pracownikami serwisu sprzątającego,

·        Weryfikacja stanu czystości obiektu,

·        Dbanie o stany magazynowe - realizacja zamówień,

·        Przygotowywanie dokumentacji (grafik, lisy obecności itp.),

·        Czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem kontraktu,

·        Kontakt z klientem,

·        Dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

·        Doświadczenia w zarządzaniu personelem i predyspozycji do roli przywódcy,

·        Dokładność i bardzo dobra organizacja pracy,

·        Gotowość do pracy fizycznej,

·        Prawo jazdy kat. B,

·        Uczciwość,

·        Zaangażowanie.

·        mile widziane orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczka sanepidowska)

To oferujemy

·        Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie,

·        Wyposażenie i narzędzia do pracy,

·        Środki ochrony osobistej i bezpieczeństwa pracy,

·        Samodzielną i pełną wyzwań pracę

·        Miłą atmosferę,

·        Elastyczny czas pracy.

O nas

Firma Support FM Sp. z o.o. zajmuje myciem i dezynfekcją zakładów spożywczych na terenie całej Polski.

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 920355548