2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Gdańsk
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane 20 maja 2024

Kierownik Obiektów w usługach porządkowych z doświadczeniem Gdańsk

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalnaKadra kierownicza

Firma Security & Cleaning System Sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji usług utrzymania czystości oraz ochrony fizycznej.

Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej, więc chętnie zatrudniamy osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Poszukujemy osoby na stanowisko : KIEROWNIK OBIEKTÓW.

Praca na terenie Trójmiasta i województwa pomorskiego.

Twój zakres obowiązków

  •  organizacja pracy na obiektach;

  • zarządzanie kontraktem oraz zespołem pracowników;

  • rekrutacja personelu;

  • prowadzenie dokumentacji obiektowej;

  • nadzór nad kosztami, prawidłowym gospodarowaniem materiałami i sprzętem;

  • realizacja założonego budżetu;

  • organizowanie dostaw;

  • wdrażanie nowych kontraktów;

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz rozpowszechnianie jej oferty usług;

  • utrzymywanie pozytywnej relacji z Klientem, udział w spotkaniach, realizacja wspólnej strategii;

  • reprezentowanie Spółki przed Klientami;

  • samodzielne rozwiązywanie problemów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe;

  • mile widziana znajomość branży utrzymania czystości;

  • chęć rozwoju w sektorze usług utrzymania czystości;

  • dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu;

  • zaangażowanie i entuzjazm przy wykonywaniu swoich obowiązków;

  • wysoka kultura osobista;

  • dobre umiejętności interpersonalne oraz panowanie nad emocjami;

  • czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

  • doświadczenie mile widziane

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);

  • auto służbowe (również do użytku prywatnego) oraz pozostałe narzędzia pracy;

  • pracę w dynamicznym zespole w rozwijającej się firmie;

  • szkolenia;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • opiekę medyczną.

  • elastyczny czas pracy (praca częściowo w biurze, częściowo w terenie, czasem możliwość pracy zdalnej )

Zainteresowana(y) ? Prześlij CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 892666270