2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Jurata
Dodane 28 maja 2024

Kierownik nowego butikowego ośrodka w Juracie

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jurata

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BoZen Villa w Juracie to nowy ośrodek z pilatesem i jogą. Villa z 16 pokojami, zapleczem do ćwiczeń i małym spa.

Poszukujemy osoby, która zajmie się ośrodkiem jak swoim domem. Szukamy prawdziwego gospodarza. Osoby, która oprócz prowadzenia i nadzorowania funkcjonowania całego obiektu na codzień będzie również szefową naszej kuchni bądź jest instruktorem jogi lub pilatesu.

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie obiektu

  • Odpowiadanie na maile i telefony, dbanie o rezerwacje

  • Zakupy towarów i zarządzanie stanem magazynowym materiałów i towarów

  • Przygotowywanie grafików pracy podległego zespołu

  • Koordynacja różnych działań w obiekcie

  • Prowadzenia kuchni bądź zajęć pilatesowo - jogowych

  • Dbanie o dobro naszych klientów

  • Dbanie i nadzorowanie nad czystością w obiekcie

  • Przyjmowanie grup i klientów indywidulanych

  • Raportowanie do właściciela

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w podobnej pracy na stanowisku kierowniczym conajmniej 1 rok

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Dyspozycyjność i chęć do pracy (praca również w weekendy i święta)

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowa o pracę na cały rok

  • Stabilne warunki pracy

  • Miłą atmosferę

  • Praca na terenie pierwszego w Polsce ośrodka pilatesowo- jogowego

  • Wsparcie zespołu sprzedażowo - marketingowego

  • Udział w imprezach turystycznych i rozwój osobisty

Zapraszam do współpracy

Lokalizacja

Jurata,

Pomorskie

Pomorskie, Jurata
ID: 920000724