2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Godzikowice
Dodane 06 maja 2024

Kierownik monterów, monter odbojnic, kierowca

Wynagrodzenie

7 400 - 7 450 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Godzikowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Firma Grupa Stadnicki, producent i dostawca barier przeciwuderzeniowych poszukuje na stanowisko: Kierownik monterów, monter odbojnic, kierowca

Firma obecnie prowadzi działalność w kilku podstawowych dziedzinach:

  • Produkcja i montaż odbojnic i barier przeciwuderzeniowych

  • Produkcja i montaż wygrodzeń technologicznych

  • Produkcja pras pneumatycznych i hydraulicznych dla przemysłu stolarskiego

  • Projektowanie i produkcja linii produkcyjnych do budowy domów prefabrykowanych

  • więcej na www.grupa-stadnicki.pl

Poszukujemy na stałe osoby która posiada następujące umiejętności i cechy:

  • Zmysł techniczny

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Umiejętność kierowanie zespołem 3-6 osób

  • Kontrola nad wydawanymi narzędziami i sprzętem do montażu

  • Nadzór nad prawidłowością prac montażowych

  • Pogodne usposobienie

  • Gotowość do rozwiązywania problemów na budowie

  • Umiejętne posługiwanie się sprzętem montażowym: wiertarka udarowa, zakrętarka, poziomnica, miara zwijana

  • Brak nałogów

Obowiązki na stanowisku:

  • Praca na budowie, montowanie odbojnic, montowanie wygrodzeń technologicznych (1-2 tyg. w miesiącu)

  • Praca na warsztacie produkcyjnym pomiędzy montażami, wspieranie załogi z produkcji (2-3 tyg w miesiącu)

  • Praca jako kierowca zaopatrzeniowiec

  • Wyjazdy służbowe - delegacje, jako kierowca

  • Kompletacja towaru i sprzętu na montaże

  • Kierowanie załadunek i rozładunkiem towaru

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z 12 letnim doświadczeniem

  • Miłą atmosferę - jesteśmy małą rozwijającą się firmą rodzinną

  • Umowę o pracę po okresie próbnym 3 mies.

  • Dodatki w postaci diet za wyjazdy w teren

  • Wynagrodzenie w przedziale: podstawa 7 400.00 - 7 450.00 pln brutto / mies

Miejsce pracy - Godzikowice, 55-200 Oława / cała Polska

Prosimy o przesłanie swojego CV poprzez formularz OLX lub przesłanie zgłoszenia poprzez zakładkę REKRUTACJA na stronie firmowej.

Lokalizacja

Godzikowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Godzikowice
ID: 902115953