2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Lubuskie
  6. Zarządzanie sklepem - Łęknica
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierownik marketu spożywczego w Łęknicy

Lokalizacja

Łęknica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Jesteśmy firmą z ponad 30 letnią tradycją w handlu posiadająca sklepy spożywcze oraz stacje paliw w województwie dolnośląskim i lubuskim. Zatrudniamy ponad 150 pracowników. Tworzymy stabilne warunki pracy i chcemy aby nasi pracownicy mogli się rozwijać wraz z firmą.

Szukamy osoby z doświadczeniem w handlu oraz umiejętnością wspierania i motywowania swojego zespołu. Potrafiącą łączyć cele sprzedaży z satysfakcją klientów i rozwojem personelu.

Stanowisko: Kierownik sklepu.

Miejsca pracy: Łęknica, Lubuskie

Wynagrodzenie: zależne od doświadczenia

*wysokość zależy od wyników.

Obowiązki:

  • Zapewnienie przestrzegania standardów,

  • Dbanie o pełną dostępność towaru,

  • Dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towaru,

  • Sporządzanie i zarządzanie dokumentacją,

  • Budowanie właściwego wizerunku firmy oraz zapewnienie obsługi klientów na najwyższym poziomie,

  • Organizacja pracy podległych pracowników w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania sklepu,

  • Praca na sali sprzedaży i wsparcie dla zespołu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w  zarządzaniu zespołem,

  • Zorientowanie na wyniki,

  • Odpowiedzialność,

  • Komunikatywność,

  • Umiejętność organizowania i planowania pracy,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Ciekawe wyzwania i możliwość samorealizacji,

  • Bony na święta,

  • Premie od osiąganych celów.

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

 Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PLT Sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Lokalizacja

Łęknica,

Lubuskie

Lubuskie, Łęknica
ID: 908981137